Města Starého Plzence, Plzeňského kraje, MŠMT a NSA.
Kanoistika je dostupný sport pro všechny.
Přijímáme nové členy.
Základní informace o funkci oddílu kanoistiky.
Sport v přírodě ve sportovní skupině pod vedením certifikovaných trenérů je to nejlepší pro rozvoj dětské fyzické kondice i osobnosti.

Davis Cup 2009 - 5. kolo
17.5.2009 sehrál tým TO TJ Spartak Sedlec další zápas Davis Cupu proti TK Spartak Blovice.

První zápas na domácích kurtech se vydařil. Výsledek 3:2 ale napovídá, že zápas nebyl jednoduchý. Karel Janoušek zahájil nečekaně a v prvním setu přehrál soupeře, který byl „tenisovější“. V druhém setu Karel povolil a soupeř ihned využil zaváhání. Rozhodující třetí set byl plný zvratů, Karel dotáhl stav z 1:4 (Milanovo pokyn zněl – zabojuj) na slibných 5:5. Pak i vedl 6:5. Soupeř srovnal a rozhodoval tie break. Soupeř dominoval a dokončil set 6:7. Milan Doležel nastoupil proti soupeři, o kterém jsme věděli, že si s tenisem tyká. Tykal si, ale na Milana to bylo přesto málo. Milan opět odvedl svůj standardní výkon a jednoznačně v zápase zvítězil. Jeho komentář zněl „zahrál jsem si hezký tenis, ale protihráč, zaplať pánbůh, kazil v rozhodujících fázích zápasu“

Debl byl velmi rychlý. Milan a Petr Voves brilantním výkonem získali důležitý druhý bod pro Sedlec. Rozhodnout měly následné dvě dvouhry. Karlův přemožitel nedal Petrovi příliš šancí a Blovice srovnaly stav zápasu na 2:2. V rozhodující dvouhře Karel spolehlivým výkonem, s přehledem dokončil zápas a získal tak cenný třetí bod v zápase DC.